Vítejte na našem webu Chovancová -PENZION  a čalounictví

 

 

UBYTOVÁNÍ MALONTY

PŘIPOJENÍ NA WIFI

 

 

PENZION  v Malontech v Novohradských horách nabízí celoroční ubytování v klidném a příjemném prostředí. Díky umístění na Jihu čech se přímo nabízejí možnosti vyžití jako turistika po krásách Novohradských hor.Cykloturistika po příhraničí Česka s Rakouskem.V létě koupání - venkovní plovárna s tobogánem v nedalekém Freistadtu (ceny velice příznivé), Jiřičský rybník 11km a Květonovská přehrada 6 km. Nádherné houbařské zážitky z houbaření (možno i s průvodcem).Přímo v obci dětské hřiště a tenisové hřiště . Díky blízkosti sportovního areálu Lipno je PENZION NA VEJMINKU také vhodný pro zimní sporty. SKIAREAL LIPNO,SKIAREAL KOZÍ PLÁNĚ a dva kilometry sjezdovka v JAROMĚŘI. V okolí je také možnost jízdy na běžkách.

 

K PENZIONU   je také k dispozici zahrádka s terasou(lehátka ), slunečník, gril , úschovna kol a parkoviště.

 

 

 

Chovancová - ČALOUNICTVÍ

MALONTY ČALOUNICTVÍ

 

Dále nabízíme v našem čalounictví, čalounické služby. Opravy veškerého čalouněného nábytku, autočalounění, čalounění dveří a dekorace interiéru (záclony, závěsy). 

Novinky

03.04.2010 12:51

Velikonoce

S příchodem Velikonočních Svátků  4.4. a 5.4. 2010, pomalu odchází poslední sněhy . Probouzí se jarní kytičky (foto ve fotogalerii). V tomto čase je možnost využít pěší turistiky nebo cykloturistiky. Třeba výstupem na rozhledny - Besednice - Slabošovka (celoročně volně přístupná)

                                                                                                                       

16.10.2009 09:15

První sníh

Začíná padat první sníh.Blíží se lyžařská sezóna .Díky blízkosti sportovního areálu Lipno je ubytování Na vejminku také vhodné pro zimní sporty .Možnost využít také  SKI AREÁL KOZÍ PLÁŃ.

 

 

 

 

23.07.2009 21:26

Webová prezentace byla spuštěna

Dnes byla spuštěna naše nová webová prezentace Chovancová - PENZION NA VEJMINKU a ČALOUNICTVÍ.

Na této prezentaci najdete informace k našemu PENZIONU NA VEJMINKU z Novohradských hor. Dalé nabídku čalounických služeb.

© 2009-2015 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode